Kontakt

Čištění fasád, čištění fasád Praha, mytí fasád, mytí fasád Praha, inspekce a znalecké posudky fasád, repase fasád, renovace fasád, vysokotlaké čištění fasád, parní čištění fasád, čištění fasád suchým ledem, tryskání fasád, pískování fasád, opravy fasád, nátěry fasád, čištění graffiti, anti-graffiti ochrana fasád, impregnace fasád, samočistící ochrana fasád, instalace ochranných systémů proti ptactvu, výškové práce je naše firma Fasádní Servis® připravena zajistit dle Vašeho přání a požadovaného rozsahu služeb dle našich interních směrnic ISIS System®.

čištění fasád Praha

Fasádní Servis® zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně. V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo emailem.

mytí fasád

Tato interní technologická norma naší firmy přináší maximální spokojenost Vás - našich zákazníků v plné součinnosti se zachováním etických a jakostních prováděcích standardů včetně dlouhodobé udržitelnosti ochrany fasádních a střešních povrchů a svěřeného majetku.

ISIS System® je patentní odborně prováděcí systém a norma pro inspekci, znalectví, čištění, renovaci a ochranu fasádních, minerálních, keramických a kamenných povrchů. ISIS System® je ochrannou obchodní a řemeslnou patentní prováděcí technologií a slovo ISIS je složeninou anglického významu několika počátečních slov – Inteligent – Surface – Inovative - System (Inteligentní povrchový inovativní systém). ISIS System® je poslání a garance, které má přispět a pomoci dosáhnout spokojenosti Vás jako našeho zákazníka a především přispět k dosažení co nejvyšší kvality provedené práce a výsledku realizace.

Kontakt | Provozní doba

Fasádní Servis®
Centrála pro Čechy
Evropská 696/113
160 00 Praha 6 – Dejvice
Česká republika

Fasádní Servis®
Centrála pro Moravu
Hvězdová 305/8
602 00 Brno-střed-Zábrdovice
Česká republika 

Fasádní Servis®
Centrála pro Slovensko
Kopčianská 17
851 01 Bratislava
Slovenská republika

Vedení firmy je zastoupeno odborně způsobilými osobami pro oblast profesionální údržby fasádních povrchů, jenž jsou členy International Association of Nanotechnology, IICRC a partnery Vysoké školy chemicko-technologické v Praze.

mytí fasád Praha znalecké posudky fasád

Příjem telefonických objednávek: 8:00 - 18:00hod

V případě Vašeho zájmu o naše služby mimo uvedený čas, nás kontaktujte emailem či poptávkou.

 1. Jméno
  Vyplňte prosím údaj.
 2. Email
  Vyplňte prosím údaj.
 3. Telefon(*)
  Vyplňte prosím údaj.
 4. Zpráva(*)
  Vyplňte prosím údaj.
 5. Ověření(*)
  Neplatný vstup
 6. (*)
  Neplatný vstup

V případě Vašeho zájmu můžete navštívit naší Fotogalerii či Videogalerii a prohlédnout si ukázky našich realizací či přímo sekci Ceník, kde naleznete přehled našich úkonů a jejich cenových hladin.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vedení firmy

FASÁDNÍ SERVIS®

Zateplené fasády

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.